Ponuka služieb

Zdravýživka je prvá bábková postavička na Slovensku, ktorá učí deti a ich rodičov správnym stravovacím návykom. Rada Vás navštívi a prinesie nové inšpirácie prostredníctvom interaktívneho divadielka, prednášok a seminárov. Je na vás, akú formu spolupráce si vyberiete. Ponuka služieb Zdravýživky pozostáva z interaktívnych hier pre deti a poskytovania vzdelávania o zdravej výžive. Radi sa s vami stretneme aj osobne, kontaktujte nás prostredníctvom formulára, alebo nám napíšte e-mail na info@zdravyzivka.sk.

OBRnalepka

Od roku 2013 sa snažíme vďaka odbornosti, skúsenosti a otvorenej spolupráci s partnermi zodpovedne pomáhať deťom a dospelým prostredníctvom našich dynamických a interaktívnych programov nielen na Slovensku k zmene stravovacích zvyklostí. Našou filozofiou je, že každý z nás je jedinečný a preto vieme pripraviť aj programy na mieru, tak aby si každý odniesol čo najviac odporúčaní k zlepšeniu svojho zdravotného stavu. Sme inovatívni, každý rok je pre nás výzvou a radi pripravujeme nové projekty, ktoré sa venujú tomu ako pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú.

Programy pre deti

Zdravýživka si uvedomuje, že veľa stravovacích návykov získavame v detstve. Aj preto chce svojim interaktívnym divadielkom osloviť práve detskú populáciu. Samozrejme, každé dieťa je jedinečné a potrebuje individuálny prístup. Z toho dôvodu sme vyvinuli 3 programy určené pre detskú populáciu.

Program od 3 do 6 rokov „Poď sa hrať so Zdravýživkou“

Tento program je určený pre deti v školských zariadeniach, v materských centrách či v kluboch. Program pozostáva z interaktívneho divadielka predstaveného hravou formou. Deti sa vďaka divadielku naučia spoznávať rôzne potraviny a precvičia si matematické, grafomotorické či ďalšie schopnosti, ktoré by mal ovládať každý správny predškolák.

Program od 7 do 9 rokov „Zdravýživka pre všetkých I.“

Tento program je určený taktiež deťom v školských zariadeniach, v centrách voľného času, či v táboroch pre deti. Program pozostáva z individuálneho prístupu k vekovej kategórii, nakoľko v tomto období sa už upevňuje doteraz naučené správanie z domu a zo škôlky, ktoré dieťa využíva v škole medzi spolužiakmi. Ako sa správať, čo si vybrať na desiatu, obed či olovrant. Zdravýživka všetkým poradí. Deťom sa venujeme, zdokonaľujeme našimi interaktívnymi hrami ich pozornosť, grafomotoriku a povzbudzujeme ich  k správnemu životnému štýlu. Vzdelávanie prebieha zábavnou formou. Program je prepojený s dospelými – teda rodičmi, pre ktorých sú pripravené konzultácie, ktoré vedú ku zmene stravovacích návykov podľa individuálnej potreby.

Program od 10 do 15+ rokov „Zdravýživka pre všetkých II.“

Tento program je orientovaný pre starších žiakov od 10 do 15 + rokov. Prostredníctvom interaktívnych diskusií v rámci svetových dní hravou formou vyzdvihne význam a zloženie skonzumovaných jedál počas dňa. Program je prepojený s dospelými – teda rodičmi, pre ktorých sú pripravené konzultácie, ktoré vedú ku zmene stravovacích návykov podľa individuálnej potreby.

Programy pre dospelých

Čo sme sa nenaučili za mladi, je potrebné dohnať v dospelosti. Preto sme pripravili konzultácie s odborníkom určené pre dospelých. Konzultácie vedú ku pozitívnej zmene stravovacích návykov. Ich súčasťou je vytvorenie jedálnička na mieru, prednášky či interaktívne semináre a služby v spolupráci s našimi dlhoročnými partnermi. 

Programy pre firmy

Ste firma, či zamestnávateľ a robíte niečo pre Vašich verných zamestnancov? Sme tu pre Vás! Pripravíme pre Vás na mieru jedinečný balíček výhod pre Vašich zamestnancov v rámci Dní Zdravia so Zdravýživkou. Konzultácie a prednášky s našimi odborníkmi, ktorí Vám poradia ako sa majú zamestnanci zdravo stravovať a zdravo žiť ( príprava ochutnávok, prednášok, konzultácií a veľa a veľa ďalšieho podľa vašich požiadaviek).

Návrat hore